Повідомити про помилку або ідею
YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

Шановні українці!

Ви все знаєте самі. Ворог наступає і всі ми маємо стати на захист України.

Не обов'язково бути військовим, щоб допомогти. Ось, що ви можете робити з будь-якого місця і це буде корисно. Зробіть самі та передайте друзям. Це ваш особистий вклад в оборону та захист незалежності України та українців.

  1. Допомогайте Міністерству оборони України
  2. Протидійте дезінформації, допомагайте фонду "Повернись живим"
  3. Долучайтеся до кібер-військ України
  4. Розкажіть своїм знайомим за кордоном, що насправді відбувається в Україні.
І найголовніше, не піддавайтеся паніці та вірте у Збройні Сили України. Наші хлопці і дівчата зроблять усе для безпеки України та кожного з нас.
Тільки разом ми сила! Ми зможемо вистояти і перемогти в ції війні. Слава Україні!
Новини 22 лютого 2021 р.

Безпека кадрів: YouControl доповнив анкети Stimul

Поділитися:
Безпека кадрів: YouControl доповнив анкети Stimul

Анкети пошукачів та співробітників від компанії з кадрової безпеки Stimul доповнились даними та аналітикою з YouControl про фізичних осіб. 

 

При підборі претендентів на посади, які мають підвищену плинність кадрів, важлива всебічна та водночас оперативна перевірка осіб. Задля економії ресурсів HR-спеціалістів та служби безпеки компанія Stimul розробляє продукти для анкетування та тестування персоналу. Зокрема, анкети для шукачів та співробітників, експрес-тест "Надійний співробітник" та передскрінінговий тест.

 

Ці продукти тепер містять блоки від YouControl, дані для яких передаються через API. Зокрема такі: 

• виконавчі провадження;

• державний реєстр речових прав на нерухоме майно;

• список судових справ, призначених до розгляду;

• пов’язані компанії та ФОП;

• стан розгляду судових справ;

• автотранспорт у власності;

• державний реєстр обтяжень рухомого майна;

• перевірка паспорту;

• перевірка диплому.

 

"Надійні працівники – це не тільки збережені нерви HR та СБ, а й ресурси компанії в цілому. Дякуючи даним YouControl спеціалісти матимуть досконаліше уявлення щодо ризиків працевлаштування зацікавлених шукачів, а також при оцінці поточного персоналу", – коментують у компанії Stimul

 

Першоджерелом даних про осіб виступають державні реєстри. Після заповнення онлайн-форми, яку роботодавцям надає компанія Stimul, інформація разом із анкетою особи потрапляє до фахівця з персоналу у форматі pdf на e-mail.

 

 

"Збір відкритих даних повинен бути простим. Наша задача – автоматизувати цей процес, щоб звільнити HR-спеціалістів та службу безпеки від витрат часу на пошук необхідної інформації. Завдяки таким рішенням вони можуть його спрямувати на вирішення більш стратегічних чи творчих завдань", – коментує засновник та СЕО YouControl Сергій Мільман.

 

Дізнатись більше про рішення можна у засновника компанії Stimul за тел. +380679273005 (Алексанкін Ілля)

Поділитися:

Читайте також:

Статті 31 грудня 2021 р.

Україна trend-setter відкритих даних Європи: яка роль бізнесу?

Напередодні новорічних свят Open Data Maturity 2021. Цього року Україна піднялася на 11 позицій в рейтингу і закріпилася на 6-му місці серед 34 країн Європи, з почесним статусом Мind засновник і СЕО YouControl, Сергій Мільман.     Темпи відкриття наборів даних в Україні не дозволяють сказати, що ми топчимося на місці, але й для ракетного старту цього відверто кажучи недостатньо.

Новини 10 грудня 2021 р.

YouControl запустив безоплатний інструмент з перевірки учасників закупівель в один клік

З 1 січня 2022 року вступають в силу зміни до Закону України "Про Публічні закупівлі". До уповноважених з публічних закупівель застосовуватиметься персональна відповідальність: від штрафів до позбавлення волі. Для уникнення таких ситуацій, підвищення ефективності тендерних закупівель та здійснення громадського контролю, фахівці YouControl розробили спеціальний інструмент ‒ "Аналіз тендерів".

Новини 9 грудня 2021 р.

"Аналіз тендерів": ідеальний інструмент перевірки публічних закупівель від YouControl

"Аналіз тендерів" – новий безоплатний інструмент YouControl для перевірки учасників тендерів, виявлення несумлінних компаній та проведення чесних та вигідних закупівель.   Ініціатор публічних закупівель має перевіряти учасників на відповідність до вимог закону.  Для належної перевірки потрібна інформація з відкритих та доступних джерел, отримання якої з розрізнених реєстрів займає багато часу.

Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’