Повідомити про помилку або ідею
YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

Шановні українці!

Ви все знаєте самі. Ворог наступає і всі ми маємо стати на захист України.

Не обов'язково бути військовим, щоб допомогти. Ось, що ви можете робити з будь-якого місця і це буде корисно. Зробіть самі та передайте друзям. Це ваш особистий вклад в оборону та захист незалежності України та українців.

  1. Допомогайте Міністерству оборони України
  2. Протидійте дезінформації, допомагайте фонду "Повернись живим"
  3. Долучайтеся до кібер-військ України
  4. Розкажіть своїм знайомим за кордоном, що насправді відбувається в Україні.
І найголовніше, не піддавайтеся паніці та вірте у Збройні Сили України. Наші хлопці і дівчата зроблять усе для безпеки України та кожного з нас.
Тільки разом ми сила! Ми зможемо вистояти і перемогти в ції війні. Слава Україні!
Новини 8 липня 2020 р.

YouControl увійшов в ТОП-5 кращих стартап-інновацій України

Поділитися:
YouControl увійшов в ТОП-5 кращих стартап-інновацій України

Кейс YouControl Compliance scoring увійшов в шорт-ліст найкращих інновацій серед стартапів України 2020 року у нагородженні Ukraine Innovation Awards 2020.


Під час міжнародної онлайн-конференції 42 Investment Summit 2020 відбулось нагородження ‒ премія для стартапів, інвесторів та корпорацій з України, Центральної та Східної Європи. Як зазначають організатори, Ukraine Innovation Awards 2020 – це перша українська премія для корпоративних та стартап-інноваторів, інвесторів, підприємців, що допомагають бізнесу зростати за рахунок інновацій в епоху турбулентності та глобальних змін в економіці.


Розробка YouControl Compliance scoring увійшла у ТОП-5 у номінації: "Startup Innovation Cases in Ukraine 2020". Команда представила безпечне та легальне автоматичне комплексне рішення для перевірки юридичних та фізичних осіб на основі 75 факторів (Експрес-аналіз) та 18 параметрів перевірки фізичної особи (YouControl People).


Кирило Мазур, керівник Center42 Innovation Agency, відзначив: "Скажу чесно, всі ці компанії мають дуже круті рішення. І бути у шорт-лісті означає вже бути обраним членами журі й бути обраними у перелік найбільш прогресивних стартапів, які показали ефективні результати за минулий рік і які мають прикладний аспект у своїй діяльності."


Читати більше: 4D-скоринг компанії: огляд фінансового сканування YouControl
 

Поділитися:

Читайте також:

Статті 31 грудня 2021 р.

Україна trend-setter відкритих даних Європи: яка роль бізнесу?

Напередодні новорічних свят Open Data Maturity 2021. Цього року Україна піднялася на 11 позицій в рейтингу і закріпилася на 6-му місці серед 34 країн Європи, з почесним статусом Мind засновник і СЕО YouControl, Сергій Мільман.     Темпи відкриття наборів даних в Україні не дозволяють сказати, що ми топчимося на місці, але й для ракетного старту цього відверто кажучи недостатньо.

Новини 10 грудня 2021 р.

YouControl запустив безоплатний інструмент з перевірки учасників закупівель в один клік

З 1 січня 2022 року вступають в силу зміни до Закону України "Про Публічні закупівлі". До уповноважених з публічних закупівель застосовуватиметься персональна відповідальність: від штрафів до позбавлення волі. Для уникнення таких ситуацій, підвищення ефективності тендерних закупівель та здійснення громадського контролю, фахівці YouControl розробили спеціальний інструмент ‒ "Аналіз тендерів".

Новини 9 грудня 2021 р.

"Аналіз тендерів": ідеальний інструмент перевірки публічних закупівель від YouControl

"Аналіз тендерів" – новий безоплатний інструмент YouControl для перевірки учасників тендерів, виявлення несумлінних компаній та проведення чесних та вигідних закупівель.   Ініціатор публічних закупівель має перевіряти учасників на відповідність до вимог закону.  Для належної перевірки потрібна інформація з відкритих та доступних джерел, отримання якої з розрізнених реєстрів займає багато часу.

Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’