Повідомити про помилку або ідею
YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

Шановні українці!

Ви все знаєте самі. Ворог наступає і всі ми маємо стати на захист України.

Не обов'язково бути військовим, щоб допомогти. Ось, що ви можете робити з будь-якого місця і це буде корисно. Зробіть самі та передайте друзям. Це ваш особистий вклад в оборону та захист незалежності України та українців.

  1. Допомогайте Міністерству оборони України
  2. Протидійте дезінформації, допомагайте фонду "Повернись живим"
  3. Долучайтеся до кібер-військ України
  4. Розкажіть своїм знайомим за кордоном, що насправді відбувається в Україні.
І найголовніше, не піддавайтеся паніці та вірте у Збройні Сили України. Наші хлопці і дівчата зроблять усе для безпеки України та кожного з нас.
Тільки разом ми сила! Ми зможемо вистояти і перемогти в ції війні. Слава Україні!
Новини 18 грудня 2019 р.

YouControl отримав нагороду за краще ІТ-рішення для бізнесу

Поділитися:
YouControl отримав нагороду за краще ІТ-рішення для бізнесу

YouControl отримав “Премію СУП 2019” за краще ІТ-рішення для бізнесу. 

Другий рік поспіль Спілка українських підприємців (СУП) проводить урочисту церемонію нагородження найбільш успішних бізнесменів. На неї приїхали керівники компаній з усієї країни, щоб разом підбити підсумки року. 

Переможців незалежної премії українських підприємців обирали за результатами голосування журі у складі членів Ради директорів СУП. Серед номінацій були такі, як “Прорив року”, “Sustainable бізнес”, “Сила регіону”, “Креатив року”, “Соціальний проект року” тощо. Премію за краще ІТ-рішення для бізнесу присудили YouControl. 

За останні роки компанії вдалося вивести на новий рівень роботу з відкритими даними, спростивши для багатьох компаній, медіа, громадських активістів роботу. Система YouControl допомагає в комплаєнсі, аналізі ринків, ділової розвідки та розслідувань”, ‒ відзначили в СУП.

Це крута відзнака для всіх нас ‒ команди та користувачів YouControl. Разом ми створюємо якісне ІТ-рішення для формування прозорості бізнесу”, ‒ прокоментував засновник та СЕО компанії Сергій Мільман

Нагадаємо, раніше YouControl отримав подяку Національного банку України за надання якісних послуг щодо перевірки контрагентів.

Поділитися:

Читайте також:

Статті 31 грудня 2021 р.

Україна trend-setter відкритих даних Європи: яка роль бізнесу?

Напередодні новорічних свят Open Data Maturity 2021. Цього року Україна піднялася на 11 позицій в рейтингу і закріпилася на 6-му місці серед 34 країн Європи, з почесним статусом Мind засновник і СЕО YouControl, Сергій Мільман.     Темпи відкриття наборів даних в Україні не дозволяють сказати, що ми топчимося на місці, але й для ракетного старту цього відверто кажучи недостатньо.

Новини 10 грудня 2021 р.

YouControl запустив безоплатний інструмент з перевірки учасників закупівель в один клік

З 1 січня 2022 року вступають в силу зміни до Закону України "Про Публічні закупівлі". До уповноважених з публічних закупівель застосовуватиметься персональна відповідальність: від штрафів до позбавлення волі. Для уникнення таких ситуацій, підвищення ефективності тендерних закупівель та здійснення громадського контролю, фахівці YouControl розробили спеціальний інструмент ‒ "Аналіз тендерів".

Новини 9 грудня 2021 р.

"Аналіз тендерів": ідеальний інструмент перевірки публічних закупівель від YouControl

"Аналіз тендерів" – новий безоплатний інструмент YouControl для перевірки учасників тендерів, виявлення несумлінних компаній та проведення чесних та вигідних закупівель.   Ініціатор публічних закупівель має перевіряти учасників на відповідність до вимог закону.  Для належної перевірки потрібна інформація з відкритих та доступних джерел, отримання якої з розрізнених реєстрів займає багато часу.

Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’