Оточення контрагента впливає на нього значно більше, ніж можна уявити на перший погляд. “Аналіз зв’язків” — вкладка в досьє, яка допоможе тобі проаналізувати оточення контрагента, перевірити його на предмет токсичних зв’язків, масового місця реєстрації та масового директора.
“Зв'язки PRO” — інструмент для дослідження актуальних й історичних зв'язків контрагента та пов’язаних із ним юридичних і фізичних осіб.
Щоб здійснити дослідження за допомогою “Зв’язків PRO” відкривай картку компанії, яка тебе цікавить та ліворуч у вертикальному меню клікай на вкладку “Аналіз зв’язків”. На екрані автоматично з’явиться поле з візуалізованою схемою зв'язків контрагента та додатковими інструментами для аналізу:
Для зручності користування розгорни поле зв’язків на весь екран (3). У процесі роботи регулюватимеш розмір поля за допомогою повзунка масштабування (4).
Щоб обрати типи зв’язків, які необхідно показувати на полі, відкрий налаштування (2) у правому верхньому куті поля.
У полі з налаштуваннями задай такі параметри:
1. Тип даних, які будуть відображені у схемі:
2. Тип ліній, з якими тобі буде зручно працювати: прямі або зігнуті;
3. Типи зв’язків (вузлів), що будуть відкриватися за замовчуванням. Інші типи зв'язків також будуть показані у схемі, але у згорнутому вигляді. При необхідності їх також можна розгорнути й дослідити;
4. Максимальну кількість вузлів, які можуть відкриватися за замовчуванням (max 100).
Основні вузли на схемі — це юридичні особи (компанії та ФОП) та фізичні особи.
Всі юридичні особи позначаються синім кольором та мають статуси. Фізичні особи позначені помаранчевим кольором.
Натисни на основний вузол щоб й ліворуч від схеми відкрилося поле з основними відомостями про особу тапереліком її зв’язків.
Інформаційні вузли виглядають так:
Це допоміжні вузли, саме через них побудовані зв’язки. Вузли бувають різних типів та несуть у собі інформацію про кількість зв’язків та уточнюючу інформацію: з ким саме встановлено зв’язок. Інформаційні вузли завжди знаходяться біля основного вузла (компанії або фізичної особи) та не можуть існувати окремо від нього.
Якщо вузол має білий колір — всі зв’язки відкриті на полі. Якщо блакитний — зв’язки приховані. Щоб розгорнути їх, двічі клікни на вузол лівою кнопкою миші.
Групуючі вузли — це вузли, які допомагають згрупувати інформацію за певною ознакою (наприклад за номером телефону, будинком, приміщенням, тощо).
Сполучення вузлів:
Опис можливих типів нод по ФПГ:
У "Зв'язках" також відображається інформація з блоку "Репутація в медіа". Мається на увазі інформація щодо фігурантів журналістських матеріалів. Для зручності користування раджу користуватися фільтром в налаштуванні відображення зв'язків.
Задля твоєї зручності вузли на полі можна перемістити або приховати за допомогою комп'ютерної миші.
Щоб перемістити або приховати одразу декілька вузлів скористайся інструментами, які розміщені у верхній частині поля.
Щоб завантажити показаний на екрані граф у PDF-файл натискай на відповідну іконку.
Лайфхак: переглянь гайд "Як користуватися зв'язками PRO”, щоб побачити інструмент у дії.